http://www.IraniTopSite.com , ايرانی تاپ سايت عکس های بازیگران ایرانی وخارجی - بانو چویی
عکس های بازیگران ایرانی وخارجی
ارزش دیدنشو داره ضرر نمی کنی

 
تاريخ : ۸۶/۰۶/۱۳
 

براتون یکی از زیباترین دیالوگ های جواهری در قصر رو اوردم که اتفاقا مربوط میشه به بانو چویی البته کل ماجرا نمی گم فقط این دیالگوها بین بانو چویی بانو هن و مادر یانگومه:

- خوبه .بیا پایین

- ترس نداره .عجله کن

بانو چویی- خسته شدم!دستهام زخمی شدن

- فقط بپر پایین

- چی کار می کنی ؟زود بیا پایین

- بذار اول روبان بره بعد بیا پایین

بانو چویی- من می ترسم... نمی تونم

- اونوقت ما تو را می گیریم.چطوره

- یک ذره هم آسیب نمی بینی .اگه دست هایت را نگهداری آسیب می بینی.

- چیزیت نمی شه

بانو چویی- من میخوام بیام

- باشه. یک .  دو . سه

 

و اینم مصاحبه ای با بانم چویی:

 

می ری جیون ، مدل ، بازیگر و خواننده ی کره ای است که به زبان های انگلیسی و ژاپنی هم تسلط دارد. وی در 19 سپتامبر 1964 به دنیا آمد وی که با نام مستعار «جیون یانگ» مشهور است ، 42 کیلوگرم وزن دارد قد ۱۵۹ سانتی متر است ، متاهل و ۱ دختر دارد که دخترش هم در فیلم نقش بچه گیهای

یانگوم را بازی کرده است و سرگرمی اش شناست. وی در این سریال نقش خانم چویی را ایفا میکند. در ذیل با وی گفتگویی شده که میخوانید:

*  شنیده ام که شما پیشنهاد ساخت موسیقی این مجموعه را رد کردید ، چرا؟

- جالب است. این موضوع از کجا درز کرده ، خودم هم نمی دانم. فکر نمیکنم حتی اگر چنین اتفاقی افتاده باشد کار ضربه خورده باشد. در حقیقت موسیقی جواهری در قصر یک شاهکار است و من اگرچه سالهاست در کار موسیقی فعالیت دارم ولی تا به حال شاهکار خلق نکرده ام. این شایعه از پایه اشتباه است.

* حالا اگر موقعیتش پیش می آمد این کار را میکردید؟

- چه سوال خنده داری! این موقعیت آنقدر استثنایی است که گمان نکنم کسی بخواهد آن را از دست بدهد ، البته خوب شد که به من پیشنهاد ندادند ، چون مسئولیت سنگینی بود و فکر نکنم از عهده من برمی آمد.

* چه طور شد که نقش خانم چویی را بازی کردید؟

- خب ، من در 20 سال بازیگری ام ، تا به حال نقش منفی نداشته ام و این برایم حکم یک چالش بزرگ و جدی را داشت.بعد از جواهری در قصر بسیاری از تهیه کننده ها نقشهای منفیشان را به من پیشنهاد کردند که برایم بسیار هیجان انگیز بود.

* میگفتند که شما از طرف هواداران سریال به خاطر آزارهایی که به یانگوم دادید ، بایکوت شده اید ...

- نه ، چنین چیزی نبوده ، فکر میکنم مردم آنقدر با درک هستند که فرق شخصیت حقیقی بازیگر را با نقش او در مجموعه یا فیلم درک کنند ، حتی برعکس آنچه شما گفتید خیلی از مردم مرا به خاطر نقشی که داشتم مورد تشویق قرار دادند.

* به تنوع علاقه دارید؟

- خیلی زیاد. بلافاصله پس از اتمام جواهری در قصر یک نقش به شدت کمدی را بازی کردم.

* بانو چویی برای شما چه چیزی داشت؟

- اول این را بگویم که من چویی را کاراکتری منفی نمیدیدم. فقط به نظرم در نوع زندگی خودش زیاد غرق شده بود. به هر حال جواهری در قصر باعث شد چهره ام در کشورهای بسیاری شناخته شده و این دستاورد بزرگی برای من بود.

* با کدام بازیگران کار ارتباط دوستانه ای داشتید؟

- اگرچه یانگوم و بانو هن در فیلم دشمنان من هستند ، اما بیرون از این مجموعه دوستان خوبی برای هم هستیم ، به خصوص لی یونگ. او در طول کار به سختی و با جدیت کار میکرد. من اعتراف میکنم که از این دختر جوان چیزهای زیادی یاد گرفتم.

* راستی شما آشپزیتان خوب است؟

بله ، میدانید من از آشپزی لذت میبرم و به یک چیز معتقدم که بچه ها دوست دارند دستپخت مادرشان را بخورند. برای همین آشپزی را به طور کامل یاد گرفته ام. من بلدم که چگونه یک کیک بپزم که بچه ها بعد از خوردنش آرام شده و دیگر سروصدا راه نیندازند. بعضی غذاهای کره ای فوف العاده هستند که من توصیه میکنم همه پخت آنها را یاد بگیرند ، چون لذت دلنشینی را در زندگی از دست میدهند.

 

و یک چیز جالب در مورد او:

بانو چویی هم یک شخصیت واقعی تاریخی است ولی در زمان خودش دهها برابر بدجنس تر بوده!ارسال توسط رضا

شارژ ایرانسل

فروشگاه اينترنتي ايران آرنا

دانلود

دانلود